Fryzjer Kraków

Promocje


Promocja: -20%

Usługi koloryzacyjne mogą osłabić siłę wiązań we włóknach włosów. Stąd zastosowany w Samrtbond kwas maleinowy inteligentnie współgra z koloryzacją, ogranicza uwrażliwienie włosów i pozwala na zachowanie spoistości mostków dwusiarczkowych (które mogą osłabić się w wyniku procesu utleniania) oraz
zapobiega osłabianiu wiązań jonowych (niszczonych przez produkty utleniające)

Promocja: 65,- 90,-

Intensywny zabieg na okolice oczu z użyciem urządzenia Eye Massage Mask. Nowa linia do pielęgnacji oczu jest rozwiązaniem na wszystkie problemy. Połączenie nauki z naturą pozwoliło stworzyć unikalne preparaty, które przywrócą promienny wyraz spojrzeniu, zredukują cienie i obrzęki pod oczami oraz przedłużą młodość i urodę skóry w okolicach oczu.

Promocja: 55,- 75,

Manicure Hybrydowy OPI z bazą proteinową dzięki której hybryda będzie się trzymać elastycznej i miękkiej płytki paznokcia. Baza wypełniona jest proteinami, które otulają paznokcie i automatycznie odżywiają je po wyjęciu z lampy. Ten produkt odbuduje zniszczoną płytkę oraz wyrówna jej powierzchnię, dzięki czemu aplikacja kolorowego lakieru hybrydowego jest precyzyjna i prosta.

Karty rabatowe

Karta rabatowa 5% dla kobiet
wydaj u nas 1500zł a otrzymasz od nas na stałe kartę na wszystkie usługi 5%

Karta rabatowa 5% dla mężczyzn
wydaj u nas 400zł a otrzymasz od nas na stałe kartę na wszystkie usługi 5%Regulamin otrzymania rabatu:

Wszelkie rabaty uwzględniane są tylko przy płaceniu gotówką.