Fryzjer Kraków

Masaż

Masaż jest jedną z najstarszych sztuk medycznych i sposobów upiększenia ciała jak również podniesienia jego walorów zewnętrznych, poprawienia wyglądu skóry i sprawności mięśni. Wpływa bardzo na nasza psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia. Wyjątkowy nastrój przy blasku świec i wyciszającej muzyce sprawi, że zapomnicie Państwo o kłopotach, a Wasze ciało będzie zrelaksowane i odprężone...

 

Masaż relaksujący

To antidotum dnia codziennego. Polega na rozluźnieniu maksymalnie napiętych w wyniku długotrwałego stresu mięśni. Oprócz intymnej i ciepłej atmosfery naszego gabinetu znajdziecie tu Państwo miejsce gdzie w oderwaniu od codziennych problemów można skoncentrować się wyłącznie na sobie.

Świece, aromat, zapach, olejki i ciepłe ręczniki to warunek aby masaż był niezapomnianą podróżą do krainy cudownych doznań.

Całościowy: 50 min., 120,-
Częściowy: 30min., 60,-

 

Masaż bańkami chińskimi

 Masaż ten ma na celu przyspieszyć przemianę materii oraz spalić tłuszcz. Masaż ten wygładza i ujędrnia skórę a także redukuje cellulit. Ten rodzaj masażu próżniowego jest uznawany za doskonałą metodę usuwania cellulitu oraz niwelowania nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Brzuch, biodra: 30 min., 40,-
Uda, pośladki: 30 min.,40,-

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Twarz jest częścią ciała człowieka na którą zwraca się najwięcej uwagi, dlatego proponujemy Państwu klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu . Masaż poprawia ukrwienie skóry dzięki czemu kosmetyki będą w nią lepiej wnikać. Stanie się ona lepiej napięta w widoczny sposób bardziej świetlista.

30 min, 35,-

 

Masaż odchudzający

60 min, 150,-