LONDON ADDIXION – nowe produkty do stylizacji włosów!

Z czym kojarzy Wam się Londyn – miasto, które nigdy nie zasypia? Z Victorią Beckham, Kate Moss, a może księciem Harrym? Dzięki produktom LONDON ADDIXION możecie uzyskać stylowe rezultaty na Waszych włosach, na miarę londyńskich sław. Produkty dostępne są w naszym salonie.
Nasza najmłodsza gama LONDON ADDIXION to innowacyjna konsystencja, kreatywne zastosowanie oraz stylowe rezultaty. 
 
 
 

Kremowy wosk rzeźbiący Bouncy Wax

łączy w sobie wosk i krem, zapewniając spektakularne metamorfozy włosów. Idealny do efektu przemiany i lekkiego, elastycznego podkreślenia. Produkt idealny do krótszych, postrzępionych fryzur. Używaj go pod koniec stylizacji, aby uczesać włosy i podkreślić ich strukturę.

Cena Bouncy Wax: 55zł/150ml

 

Mus nadający objętość Bubbles Soufflé

to puszysty krem napompowany powietrzem, ułatwiający rozczesywanie. Przyjemna konsystencja dodaje objętości włosom. Idealny dla średnio grubych lub grubych włosów. Błyskawicznie tworzy delikatną i pełną lekkości objętość, którą można stopniować ilością nakładanego produktu.

Cena Bubbles Soufflé: 55zł/68g

 

 

Teksturyzujący wosk w sprayu Sprax Delight

to wosk w sprayu pozwalający na rzeźbienie włosów i ich natychmiastowe utrwalenie. Doskonały do krótszych fryzur, łatwy w aplikacji. Pozwala osiągnąć efekt plastycznych kształtów na prostych włosach.

Cena Sprax Delight: 55zł/125ml

 

Comments are closed.