Kolekcja Ślubna L’Oreal 2011

Dla każdej kobiety dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Wszystko powinno wyglądać wtedy perfekcyjnie: od sukienki, przez makijaż, a kończąc na fryzurze. Tak, jak sukienka podkreśla figurę panny młodej, tak fryzura powinna podkreślić urodę i włosy kobiety. Te wszystkie elementy powinny tworzyć wyjątkową całość.

L’Oréal Professionnel z myślą o wszystkich kobietach, które pragną w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo przygotował specjalną Kolekcję Ślubną 2011. Jest to pierwsza kolekcja ślubna stworzona we współpracy ze stylistami z różnych krajów. Kolekcja zawiera aż 22 propozycje stylizacji tak, aby każda kobieta miała szansę znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Dla kobiet preferujących proste uczesania do wyboru jest szereg klasycznych i eleganckich upięć. Z drugiej strony, odważne kobiety, które na ślubie pragną wyglądać oryginalnie i zwrócić uwagę na swoją fryzurę znajdą dla siebie propozycje romantycznych i bajkowych stylizacji.

Projekt ślubny jest projektem prowadzonym na szeroką skalę w wielu krajach. Kolekcja Ślubna 2011 czerpie inspiracje z różnych kultur, co sprawia, że jest różnorodna, nieszablonowa, a przez to wyjątkowa. 11 stylistów z całego świata stworzyło katalog fryzur, w którym niezależnie od zakątka świata każda kobieta przygotowująca się do ślubu odnajdzie uczesanie spełniające jej oczekiwania.

Comments are closed.