Kolekcja L’oreal Letnie Iluzje

Letnie iluzje

Dawno temu istniała kraina, w której wszystko stało na głowie: sny mieszały się z jawą, a ubiór był pretekstem, aby skryć się pod wyszukanym kostiumem. Wejdź do świata Letnich Iluzji, w którym modelki są figurkami i świadkami magicznych zdarzeń.
Twórcy kolekcji spojrzeli na świat oczami dziecka, ponieważ dzieci dostrzegają rzeczy, których my nie zauważamy. Dzięki temu świat wydaje się barwniejszy, trójwymiarowy, magiczny – wyjątkowy.

W sezonie wiosna-lato 2011 na wybiegach mody króluje styl, nawiązujący do świata bajek i zaczarowanego królestwa zwierząt. Wszystko jest dozwolone: pudełkowate kształty, przerysowane proporcje, odważne wzory oraz kolory. Nie brak kobiecych akcentów, jak kokardy, ogromne kwiaty czy kolorowe falbany.

Fryzury Kolekcji są dopełnieniem kostiumu. Jest miejsce na burzę jasnych loków, długie proste włosy z grzywką i frywolną asymetrię. Tegoroczna kolekcja jest finezyjna, pełna symboli i artystycznego wyrazu. Muzy: Piaskowa, Słoneczna i Morska Iluzja nawiązują do kolorów lata: piasku, słońca i oceanu.

Letnie Iluzje to kolejna kolekcja koloryzacji INOA. Bez zapachu, bez amoniaku – koloryzacja o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych, zapewnia komfort skóry głowy i idealną moc koloru.

Comments are closed.